Proč BODY & MIND nestačí?

Tělo je chrám pro naši duši (to jsem napsala už v roce 2018 v knize JSEM PO PORODU a v nespočtu článků a textů to opakuji stále)

TĚLO je na prvním místě – dokud není tělo spokojené a v pořádku nemůže se cítit skvěle MYSL. 

MYSL je závislá na stavu těla – nemůže nám být skvěle, když něco bolí, je nám zle atp. Rozpoložení naší MYSLI ovlivňuje naši DUŠI, oduševnělost, možnost posunout se v životě dál. 

DUŠE pro svůj pobyt potřebuje ZDRAVÉ TĚLO a KLIDNOU MYSL. DUŠE, která se cítí skvěle v těle může vytvořit prostor pro otevřené VĚDOMÍ, které je vstupenku k zázrakům, požehnání, hojnosti a vyššímu JÁ. 

VĚDOMÍ (podvědomí) se otevírá, když je DUŠE v klidu a bezpečí. 

Rozumíte?

Nejdřív se mějte skvěle v těle, pak pracujte na nastavení mysli, díky tomu má duše možnost posunout vás k vědomému životu❤️

Vycházím z principu Maslowovy pyramidy potřeb (najdete na googlu), kdy základní potřebou je v mém podání TĚLO a až když je tato potřeba naplněna, můžeme se posunout na další příčky – mysl, duše, vědomí. 

Poprvé jsem tento systém pyramidy použila ve webináři 2.9.2021 “Chodím rovně = žiju rovně” a rozpracovala jsem ji do detailních informací, které veřejně sdílet nebudu. 

Tato informace je mým nápadem a tímpádem duševním vlastnictvím a líbí-li se vám, sdílejte ji s odkazem na mne jako autorku🙏🏻vím, že teď je běžné kopírovat vše bez ostychu, nicméně jsem se rozhodla začít své velmi pečlivě a trpělivě získané know-how chránit a bránit všemi (legálními) prostředky. Vážím si toho, že jsem inspirací a motivací a vím, že způsob a styl okopírovat nelze, nicméně nebudu jen přihlížet, jak se moje texty prakticky doslovně připojují k cizím profilům. Díky za pochopení. 

Anglický ekvivalent: body & mind & spirit & awareness (connection)

Zveřejněno 31.10.2021