"Moje tělo po porodu mi bylo odporné. Plakala jsem před zrcadlem. A pak jsem objevila Váš web a děkuju za Vaši podporu a rady..."
Petra
"Víš co je skvělé? Že to není JEN O CVIČENÍ! Že jsem se od Tebe dozvěděla věci, které jsem NETUŠILA a nikdo mi je neřekl dřív."
Karolina
Nejsem po porodu a i tak Tvůj program všude doporučuju!
Hanka

PORODEM VŠE ZAČÍNÁ! Péče o miminko a zanedbávání sebe sama. Mateřská láska je hlavně o sebe-lásce a úctě k vlastnímu tělu, které dokázalo něco zázračného - přivedlo na svět nový život! Za to mu patří DÍKY a PODPORA. Bohužel se většina žen po porodu ve svém těle necítí skvěle. A já to dokážu změnit! Společně ten nádherný pocit z vlasního těla najdeme a Vy si brzy před zrcadlem řeknete: SKVĚLE JE MI V TĚLE!

JE PROGRAM PRO VÁS?

  • necítíte se ve svém těle po porodu pohodlně?
  • trápí Vás, že nerozumíte svému tělu?
  • nevíte si rady s nástřihem hráze nebo s jizvou po císařském řezu?
  • nebaví Vás číst diskuze na internetu?
  • chcete chápat svoje tělo?

Vaše telo po porodu může být frustrující, může strašně bolet, může být nekomfortní, můžete se cítit jako vyvržený vorvaň...všude spousta visící kůže, celulitida i na očních víčkách...TO JE V POŘÁDKU!

Vaše tělo je po porodu DOKONALÉ takové jaké je! Udělalo neuvěřitelnou práci a TEĎ je třeba mu porozumět, naslouchat a dát potřebnou péči!

Provedu Vás prvními dny po porodu, přes aktivaci pánevního dna, mobilizaci páteře, zpevnění břišní stěny, až po silové cviky, které zvládnete bez bolesti a chyb v provedení.

Začínám se hýbat po porodu
7 150,-
Nezáleží na tom, kdy přesně jste porodila, hlavní je, že cítíte, že potřebujete pohyb a změnu!
27 videí + ebooky = 3 měsíce péče a podpory
Chci trochu víc cvičit
7 320,-
Chodila jste cvičit, své tělo znáte, ale po porodu to není ono? Vysvětlím Vám, co tělo potřebuje, abyste se cítila skvěle.
27 videí + ebooky = 3 měsíce péče a podpory
Jsem 6m+ po porodu
7 750,-
Jste delší dobu po porodu? Ukážeme si, jak zapojit silové cviky a přitom zůstat krásnou maminkou.
27 videí + ebooky = 3 měsíce péče a podpory

TĚLO JAKO DŮKAZ

Pečlivě koncipovaný program Vám umožní cítit tu krásu lásky k vlastnímu tělu!

POHODLÍ DOMOVA

Videa můžete zhlédnout kdekoli se nacházíte: na cestě kolem světa, na Marsu...

KVALITA

Eva Behenská Vás kvalitně a zodpovědně provede přístupem a péčí o vaše tělo.

S HUMOREM

Ať se děje, co se děje, je třeba se brát s nadhledem. Zaručeně se u videí budete bavit!

ZAČÍNÁM SE HÝBAT 

CHCI VÍC CVIČIT

JSEM 6m+ PO PORODU

Tehu Eva Behenska

Jmenuji se Eva Behenská, v roce 2012 se mi narodila dcera Viktorie a začala moje nová kariéra. V té době jsem měla již dlouholetou praxi v pohybové terapii, kompenzačním cvičení a psychosomatice, ale ani to mi nestačilo v poporodním období. Prostě jsem nenašla a neměla informace, které jsem potřebovala. Zato jsem měla 25kg nadváhu, obrovské břicho, bolavá prsa a depresi...A proto jsem se začala profesně zaměřovat na tělo po porodu.

V roce 2018 jsem vydala knihu "JSEM PO PORODU", která se stala odrazovým můstkem pro vznik celého konceptu SKVĚLE V TĚLE.

Líbí se mi přirozené ženské tělo, jeho tvary a smyslnost, kterou programy podporují. Se mnou nečekejte "pekáč buchet", ale funkční, pevné, ploché břicho, které bude odpovídat správnému držení celého Vašeho těla.

Díky knize vím, že velmi mnoho žen po porodu trpí ZBYTEČNĚ a stačí jen pár kostiček přenastavit a život je opět nádherný :-) Společně si ukážeme cestu k Vašemu perfektnímu tělu bez bolesti s ohledem na Vaše individuální potřeby. Vím, čím si procházíte, zažila jsem to samé!

P.s.: Těhu fotka je 5týdnů před termínem a fotograf mi naznačil, že jsem měla přijít dřív, že focení těsně před porodem není moc hezké, protože je břicho už moc velké :-) za těch 5týdnů jsem byla ještě větší...

Po porodu se mi vůbec nechtělo chodit někam cvičit. Malá většinou celou lekci proplakala nebo ji musela hlidat babička a já si to stejně neužila, protože jsem na ně pořád myslela. Varianta online civčení mne zpočátku vůbec nenapadla, bála jsem se, že nebudu umět udělat cviky, ale s Vámi se tak dobře telefonuje a jste tak mile přesvědčivá, že jsem to zkusila. A jsem ráda! Všechno pečlivě vysvětlujete a můžu se k videím pořád vracet. Děkuju
Karolína1. dítě - císařský řez
Nejsem po porodu, ale po vážné operaci. Ani dítě nemám, ale vůbec mi to nevadí, prostě mě baví poslouchat, co se s tělem po porodu vlastně děje a když se zadaří, tak aspoň budu připravená na svoje!
Katkaasistentka prodeje
"Jsem žena, která má po porodu už 18 let a bohužel až nyní se mi dostal do rukou úžasný program po porodu, kde Evička (kterou mi bylo ctí poznat i osobně), detailně a pečlivě příjemným hlasem vysvětluje všechna úskalí, která ženu mohou potkat po porodu na fyzické i psychické úrovni i to, jak se může cítit. Podle jejích rad se žena krůček po krůčku dostává do pohody a skvělé kondice. Velice doporučuji si tento program poslechnout, já ho mít před 18 lety hodně věcí bych dělala jinak, nedostala bych se do stresu a užívala bych si mateřství plnými doušky."
Boženkainstruktorka pilates
Četla jsem knížku, která mne moc bavila, ale je fakt, že obrázky nenahradí Tvůj osobní styl. Videa jsou super. Jsi vtipná a vlastně se s tím moc nemažeš, ale zase víš, co potřebuju slyšet. Někdy se směju, někdy je mi do breku, ale to jsou ty hormóny :-) každopádně díky!
Lucka1. dítě - přirozený porod
Se mnou cvičí i moje maminka a ta už je fakt dáááávno po porodech :-) ale jak je celý program důsledný a do detailu, tak se jí se mnou dobře cvičí. Mám celý program na 9 měsíců a jsem zvědavá, co náš čeká dál. Jo! A díky za dáreček a dopis! Udělal radost!
Michaela2. dítě - císařský řez (oba porody)

CO MŮŽETE OD PROGRAMŮ ČEKAT?

KVALITA

Za kvalitu inforamcí, které ve videích poskytuju, ručím vlastní pověstí :-) Celý život se věnuji tělu, více než 13 let se starám o těla svých klientů a klientek a poznatky za ty roky jsem shrnula do tohoto programu.

REALITA

Realita je taková, že se z literatury a internetu nedozvíte, jak pracovat s tělem po porodu. Jakoby porodem vše končilo. Možná najdete nějaké cvičební video, ale nikdo Vám nevysvětlí, jak správně cvičit. Do programu jsem zahrnula reálné situace a jejich reálná řešení s tím, že Vám ukážu, jak tělo po porodu rehabilitovat!

TÉMATA

Témata se přímo týkají období po porodu a jsou velmi konkrétní - přes kojení, menstruaci, jizvy po císařském řezu, rozestup, pánevní dno, nástřih hráze až po zapojení břišních svalů v prkně. Vše postupně a podrobě tak, abyste cítila progres.

ODPOVĚDNOST

Během programu s Vámi budu pořád, jakobyste byla na mé lekci. Cokoli nebude jasné, jsem na mailu nebo telefonu. Mám ráda osobní přístup a budu o Vás pečovat jako o vlastní :-)

LEKCE

Když si rozpočítáte cenu individuální lekce, kterou byste měla po porodu navštěvovat a cenu programu, jasně z toho vychází online program a nemusíte ani nikam chodit. Samozřejmě nebudu fyzicky přítomna, ale věřte mi, že to ani nepocítíte :)

ČAS

Čas s malým dítětem se smrskne na minuty, proto je online program extrémně výhodný, nemusíte být nikde ve stanovenou dobu ani na stanoveném místě. VY si určujete kdy a kde si program pustíte.

PODPORA

Hlavním smyslem programu je podpořit ženy po porodu. Ukázat jim, že v tom nejsou samy, a že je tu někdo, kdo jim rozumí a dokáže pochopit, čím procházejí. Ale profesionálně a s významem - nejedná se o blábolení o tom, jak jsme všechny skvělé a úžasné, prostě je na tom třeba pracovat...

KONCEPCE

Program obsahuje důležitá témata, která rozebíráme podrobně a do detailu, bez zbytečných okrasných frází a parazitních slov. Snažím se jít přímo k věci a pro Vaše tělo udělat maximum, aby se cítilo skvěle.

OBSAH

Rozpis obsahu videí naleznete v ceníku pod tlačítkem "více". Obsah je logicky seřazen a vždy respektuje dané časové období po porodu. Opět opakuji - nemusíte být bezprostředně po porodu :-).

VIDEA

Můžete vybírat ze čtyř konceptů: "Začínám se hýbat po porodu" - videa jsou řazena tak, jako byste byla první den po porodu. "Chci víc cvičit" - můžete mít za sebou cvičební lekce, můžete být zkušená "cvička" a potřebujete jen radu a uázat, jak na to. "Jsem 6m+" je cyklus, kde už tělo prošlo základní rehabilitací a můžeme víc zapojit silové cviky. Při výběru není tolik důležité KDY JSTE RODILA, ale JAK SE CÍTÍTE... I kdybyste rodila před rokem, ale necíte se dobře, je skvělé začít od začátku. Určitě Vás spousta věcí ohromí a pomůže Vám pochopit Vaše tělo takové, jaké je. Nebo naopak, pokud víte, že své tělo znáte a jen chcete poradit se správným zapojením svalů - vrhněte se do poslední části. V nabídce je i celý program v rozsahu devíti měsíců.

E-BOOKY

Videa jsou našlapaná informacemi a někdy je toho prostě moc. Proto jsem k důležitým tématům sepsala i e-booky, které Vám budou chodit do mailu. Jsou jako studijní materiál, ke kterému se můžete vracet. Stejně tak i videa :-).
  • PROGRAM DOSTUPNÝ KDYKOLI A KDEKOLI NA KTERÉMKOLI ZAŘÍZENÍ
  • ZALEŽÍ NA VÁS KDY A KDE SI VIDEO PUSTÍTE
  • MAIL VÁS UPOZORNÍ NA DALŠÍ NA POKRAČOVÁNÍ
  • PŘÍSTUP K VIDEÍM JE DOŽIVOTNÍ

CVIČEBNÍ POŘAD

V březnu 2020 vznikl, díky programu SKVĚLE V TĚLE televizní cvičební pořad, ve kterém jsem měla možnost individuálně cvičit s herci, sportovci, moderátory, modelkami...Díky tomu můžete zhlédnout mou práci hned teď.

David Svoboda - olympijský vítěz

Andrea Kalivodová - operní pěvkyně

Filip Podmol - freestyle motokrosař

Tomáš Svoboda - kvadriatlonista

Taťána Makarenko - ředitelka Miss Czech republic

BLOG