KNIHA JSEM PO PORODU

"Mám spoustu knížek o mateřství, ale tahle je opravdu psaná jinak - je tam vše, co novopečená maminka chce slyšet,  respektive číst." 

Porodila jste! Vstoupila jste do nové, překrásné etapy s doživotní nálepkou MATKA. Porod ukončil fázi těhotenství a nyní se od Vás očekává, že všechno víte, všechno znáte a co nevíte, to Vám dojde intuitivně. Ale co když ne?

Nechápete, co se děje s Vaším tělem? Nevíte, proč Vás bolí kojení, záda, kyčelní klouby? Zjistěte to! Všechno je v hlavě a někdy jen stačí ukázat cestu.

"Dostala jsem knihu jako dárek a říkala si, že je to jen další knížka o tom, co už znám...a pak jsem se začetla a nepřestala se divit.""

CO JE CÍLEM KNIHY?

Dát Vám na vědomí, že v tom nejste sama! Že každý pocit, každá emoce má smysl, že se jich nemáte obávat. Že Vaše tělo po porodu je překrásné a geniální.

Kniha Vás provede šestinedělím, prvními cviky pánevního dna, rozcvičením těla krok za krokem. Zaměříme se na poporodní poranění, kojení, léčbu jizev i psychosomatiku páteře. Stále Vám budeme připomínat, že Vaše tělo je dokonalé právě takové, jaké je!

Dejte mu prostor a čas, naslouchejte a vnímejte ho a pokud nevíte, jak na to, přečtěte si tuto knihu.

 • CHCETE ZHUBNOUT PO PORODU?
  Stačí se narovnat! Nevěříte? Přečtěte si více.
 • JAK CVIČIT PO PORODU?
  Pozice, polohy, pohyby, které Vám po šestinedělí pomohou od bolesti a poslouží jako prevence do budoucna.
 • POROD CÍSAŘSKÝM ŘEZEM?
  Víte, jak pracovat s jizvou na těle i na duši? Denisa Říha Palečková se s Vámi podělí o své zkušenosti s léčením jizev.
 • MÁTE POTÍŽE S KOJENÍM?
  Anna Krause připravila kompletní manuál pro Vaše bezproblémové kojení.

"Po první stránce jsem věděla, že tohle je ONO! Přečetla jsem knížku během večera a hned jsem začala číst znovu."

OCHUTNÁVKA KNIHY

Zajímá Vás, jak je kniha napsaná? Jste zvědavá na informace, které Vám kniha přinese? 

STÁHNĚTE SI KAPITOLU ZDARMA

Dovoluji si Vás upozornit, že vyplněním Vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platných právních úprav včetně nařízení GDPR - více informací ZDE.

"Knížka je neuvěřitelně zábavná, smála jsem se až mi tekly slzy. Přitom je něžná a dojemná a je z ní cítit ženská spolupráce."

REFERENCE 

Dojmy a pocity čtenářek (a čtenářů) po přečtení knihy JSEM PO PORODU.

Ze všeho, co mě v knížce nadchlo vyzdvihnu fakt, že knížka nabízí řešení. V každé kapitole, která se zabývá psychosomatikou je otázka: Co s tím? A následuje odpověď.
Danielana mateřské
Asi jsem (zatím) jediný muž, který tuto knížku četl. Byl jsem v šoku od začátku do konce, evidentně o ženském těle nic nevím...rozhodně stojí za to si přečíst!
Pavelmasér
Na doporučení kamarádky, která se s Evou osobně zná, jsem si knížku koupila. Byla jsem mile zaskočena otevřeností s jakou v knížce všechny autorky nazývají věci pravými jmény. Knížka mne moc bavila a na jejím základě jsem se rozhodla Evu navštívit se svými potížemi. Jedním slovem: bezkonkurenční. Děkuju
Ivanana mateřské
Moc se mi líbí, že je knížka vtipná a "lidově" psaná. Je v ní osobitý styl autorky, což se mi líbí a zajímavá témata: psychosomatika, vaginální mapování, atd. Myslím, že v knížce každá žena najde to svoje a to je super!
Lenkana mateřské

AUTORKY

EVA BEHENSKÁ

přišla s nápadem napsat knihu a spolupracovat
"Vždy jsem chtěla napsat knihu, byl to můj záměr. Protože věřím, že víc hlav víc ví, oslovila jsem dvě perfektní odbornice. Celý proces tvorby knihy byla neocenitelná zkušenost. To, že nyní prohlížíte tento web je pro mě velký zázrak."

ANNA KRAUSE

porodní průvodkyně, terapeutka, laktační poradkyně
"První porod nebyl podle mých představ a byla jsem přesvědčena, že to musí jít jinak. A jde! Miluju svojí práci a tak jsem velmi ráda přijala nabídku, abych se o své zkušenosti z praxe podělila v chystané knize. Věřím, že se v knize najdete i Vy!"

DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ

lektorka sexuality a vztahů, majitelka Tantra Spa
“Vědomá práce se sexualitou může vést rychle a účinně k prohloubení lásky a kreativity, uzdravování a naplňování životních snů. V tomto směru je naprosto zásadní osvěta a proto jsem souhlasila se spoluprácí na knize.”

JAK SE PÍŠE KNIHA?

Chcete napsat vlastní knihu a zajímá Vás, jak na to? Chcete se inspirovat nebo chcete vědět, kde jsem hledala inspiraci já?

Přečtěte si víc!

SKVĚLE V TĚLE

Kniha se přerodila v celý vzdělavací systém, který nabízí ženám po porodu ucelený systém cvičebních videí, které se zabývají tělem po porodu. Naleznete zde videa určená na pánevní dno, břicho, rozestup BS, zadek, boky, stehna...a zároveň se dozvíte co a jak cvičit a necvičit, naučím Vás proč je důležité o pohybu přemýšlet a jak získat skvělý pocit z vlastního těla po porodu!