VÍTEJ na cestě k pochopení svého těla!

Naším společným tématem bude BŘICHO - řekneme si vše, co potřebuješ vědět k pochopení svého břicha a začneme vědomě s Tvým břichem cvičit a pracovat tak, aby Tě netrápily špeky, nafouknutí, nebo nepříjemný pocit :) 

Děkuji Ti za důvěru.

 • PSYCHOSOMATIKA
  Proč se Ti nafukuje břicho nebo dělají špeky kolem pasu? Jak souvisí Tvá představa o sobě samé s ukládáním tuku?
 • ANATOMIE
  Co je důležité vědět o pánevním dnu a o břišních svalech? Proč je nutné pánevní dno nejprve uvolnit? Které svaly jsou pro tvar břicha zásadní?
 • ALTERNATIVY
  Proč se vyhýbat některým cvikům a výzvám, které kolují internetem? Jaké alternativý je skvělé cvičit?
 • SÍLA (ŽENY)
  Jak být silná, vědomá žena a přitom si zachovat svou něhu a lehkost? Jak cvičit tělo silově a zároveň se umět uvolnit?

CENA PROGRAMU

13 450,-

4 týdenní program pro ženy, které si váží své ženskosti a chtějí poznat nejen své břicho, ale i sebe samy

Co je součástí ceny?

 • přístup do členské sekce
 • 4 videa na dané téma 
 • 4 dlouhé cvičební lekce
 • 4 krátké cvičební lekce
 • 4 x 30 minut online konzultace
 • audio nahrávky k tématu
 • e-booky a materiály ke "studiu"
 • denní návyky a podněty
 • dárky od partnerů programu 
 • doživotní přístup - program si budeš chtít stále opakovat :)
Eva Behenská Skvěle v tělě

"Jediné místo, kde by žena měla mít pekáč buchet, je v troubě!"

Miluj své břicho. Tak jsem nazvala program, který Ti ukáže, jak krásné a ženské může Tvoje břicho být, když pochopíš, co se Ti skrz usazování tuku nebo nafukování, snaží sdělit. Celý program je postavený na ženskosti. Protože žena má být ženou, naše tělo má svá specifika, některé cviky jsou pro nás vyloženě nevhodné, určité stereotypy je třeba přenastavit. Proto využiji svoje zkušenosti z psychosomatiky, ze své praxe pohybové terapeutky a mnohaleté práce se ženami, a to nejen po porodu. Pomohla jsem mnoha ženám, aby své břicho vnímaly jako zdroj informací o jejich životech a toto přenesu i na Tebe pomocí tohoto programu.

Co bys o mě měla vědět je to, že jsem vášnivou milovnicí ženského těla a už teď máš jednu svou obdivovatelku jistou – můžeš mne kdykoli kontaktovat, pokud si nebudeš něčím jistá. Půjdeme spolu hodně do hloubky, takříkajíc až na dřeň, abychom vše pročistily a nastavily. Budu potřebovat tvé vědomé zapojení a skutečné prožití všech informací, které Ti předám.
 
Čekají nás krásné čtyři týdny plné nových aha momentů a překvapení a výsledkem tohoto programu bude Tvůj naprosto jiný pocit z těla. Každý týden se Ti zpřístupní nová videa a informace, každý týden budu chtít, abys každý den o svém břiše přemýšlela a sledovala ho. Součástí programu jsou i online konzultace se mnou v celkovém rozsahu dvou hodin! Na nich probereme vše, co je třeba.
 
A teď už si pojďme říct víc o tom, jak milovat své břicho!

JAK ZCELA NAPLNÍŠ POTENCIÁL PROGRAMU?

Vše záleží na Tvém přístupu k sobě samé. Abychom spolu dokázaly to, co si přejeme, potřebuji Tvou pozornost, vědomí a radost z toho, že si věnuješ čas. NIC TI NEUTEČE! Sekci máš dostupnou stále, nemusíš tedy spěchat, dej si čas a prostor, abys k programu přistupovala opravdu s otevřenou myslí i srdcem a VELMI ZODPOVĚDNĚ. Jen tak se dostaneme, kam potřebujeme - k Tobě! 

Každý týden spolu můžeme vše probrat během půlhodinové konzultace, čas a termín si spolu domluvíme individuálně. Obsahem těchto konzultací budeš TY a témata, která Tě v rámci programu zajímají, chceš je lépe pochopit nebo si chceš "jen" popovídat o svém těle. Konzultaci Ti budu nahrávat a poté Ti ji pošlu, aby ses k našemu rozhovoru mohla vracet a nic Ti neuteklo.

Můžeš se těšit na dárky od partnerů programu! Nechci prozrazovat víc, protože jaké by to pak bylo překvapení :-) každopádně vše je připraveno tak, aby ses cítila nejen SKVĚLE VE SVÉM TĚLE ale i na těle :) Nemůžu se dočkat, až první dárek rozbalíš! Pojď pro sebe udělat něco úžasného - věnuj si pěči a pozornost! Moc se těším.

REFERENCE: 

Kateřina Stehlíková

"Jsem žena. Maminka 2 kluků. Moje práce je klasika v kanceláři na židli či doma na gauči při homeoffice - takže rozhodně ne se zdravými návyky pro tělo. 40 mi už bylo pár let zpátky. A při tom všem se aktuálně cítím opravdu skvěle. Do  programu Miluj své břicho  jsem naskočila vlastně ze zvědavosti. Po 11 letech od posledního porodu jsme už vzdala to, že moje břicho může být sexy. A ono opravdu může být :-). 

Eva vždy dává důraz na to, že jsme ženy a máme ženami být a hlavně se tak cítit. Její motto, že jediné místo, kde má žena mít pekáč buchet je trouba", je naprosto geniální a trefné. Takže moje sexy břicho je ženské břicho. 

Další výjimečnou stránkou spolupráce je, že Eva řeší věci komplexně. A její program a osobní přístup umožňuje, že se zaměří na vaše konkrétní potřeby a specifika. Pro mě byla absolutně neprozkoumaná oblast vliv psychosomatiky na mé břicho i tělo. A asi nepřekvapí, že v této oblasti jsem potřebovala udělat a udělala největší posun. 

Program Miluj své břicho je neskutečně nabitý informacemi a zkušenostmi, které jen tak nevygooglujete. Je rozložený do logických 4 částí - psychosomatika, pánevní dno, alternativy cviků pro břicho a síla ženy. Co jako pracující máma obzvláště oceňuji je cvičení v dlouhé a krátké variantě. Pořád mám pocit, že se nezanedbávám i když cvičím kratší dobu. 
Zapojení do tohoto programu je pro mě opravdová investice do sebe. Není to cvičení na pár týdnů. Je to změna myšlení a přístupu k tělu.  

Program od Evy je v několika slovech: 

Osobní -  stále se mnou rezonuje, jak moc osobní péči byla Eva schopna zajistit. 
Komplexní - neřešíte jen 1 oblast. Cílem je, aby jste se cítili skvěle jako člověk. Jako žena.
Efektivní - kdo chce platit za něco co nemá výsledky? Já ne.
A v neposlední řadě, je veden s humorem a vášní pro tělo."

ROZHODLA JSEM SE MÍT NÁDHERNÉ BŘICHO!