Individuální konzultace má své kouzlo v intenzivní spolupráci. Konzultace probíhají přes ZOOM a každou s nich nahrávám, takže se můžete plně soustředit na sebe a vše si poté znovu projít. Témata individuálních konzultací jsou ve Vaší režii: od těla, přes psychosomatiku, výživu, denní návyky, cvičení, relaxaci, motivaci, podporu...co zrovna potřebujete. 

Chcete vědět, jak pracuji a co Vás čeká? VSTUPNÍ KONZULTACE NA 30 MINUT JE ZDARMA!

JAK PROBÍHÁ ONLINE KONZULTACE?

 • OBJEDNÁTE SE
  Po naší první vstupní konzultaci ZDARMA Vám pošlu dotazník, který pořebuji vyplnit, abych se mohla na konzultaci připravit.
 • DOMLUVÍME TERMÍN
  Termín a čas je ve Vašich rukách a mých možnostech, prosím, počítejte s tím, že nové termíny jsou dostupné nejdříve 14 dní po objednání. Máte-li akutní problém budu se snažit vyjít maximálně vstříc.
 • PRŮBĚH KONZULTACE
  Před naší shůzkou Vám pošlu odkaz na platformu ZOOM, na který stačí pouze kliknout a jste u mě :-) úvodem konzultace probereme vyplněný dotazník a mnou zpracovanou diagnostiku/psychosomatiku zpracovanou v prezentaci - netýká se vstupní konzultace. Konzultaci budu nahrávat a následně s Vámi sdílet, takže Vám nic neuteče - netýká se vstupní konzultace.
 • PO KONZULTACI
  Vyberu Vám cvičební video/videa, která jsou pro Vás nejvhodnější ze svých programů a zašlu odkaz pro shlédnutí. Zůstáváme v kontaktu a jsem Vám k dispozici na SOS podpoře :-)

KONZULTACE ZA VIP CENU? Staťe se členkou VIP KLUBU a užívejte všech výhod členství včetně VIP cen konzultací!

KONZULTACE 30 MINUT
1490,- Kč
SOS konzultace při nedostatku času. Z mého úhlu pohledu nutné minimum.
CENA PRO VIP KLUB: 940,-
KONZULTACE 60 MINUT
2490,- Kč
Ideální časový úsek pro "otevření" se. Hodinová konzultace nám poskytne dost času na vše
CENA PRO VIP KLUB: 1490,-
KONZULTACE 90 MINUT
2970,- Kč
Tato konzultace Vám dá skutečně zabrat, protože budeme mít prostor dostat se do jíných sfér. Doslova.
CENA PRO VIP KLUB: 1970,-
WOW. Nevěděla jsem, co čekat, ale konzultace s Evou byla skvělá. Jsem ráda, že jsem využila 30 minut zdarma a teď mám svůj individuální plán a jsem nadšená z každé schůzky, i když jen online.
Michaela
Na každou konzultaci si připravuji soubor otázek a strašně děkuju za jejich zodpovězení. Vím, že to se mnou není lehké, ale Ty mě tak nakopneš, že mám pocit, že dokážu všechno! Díky
Lucie
Nečekala jsem, že se od mého těla dostaneme tam, kam jsme se dostaly a tolik intimních věcí jsem v životě nikomu nesvěřila.
Silva

MÁTE DOTAZ KE KONZULTACÍM? MÁTE NĚJAKÉ PŘÁNÍ? CHCETE VSTUPNÍ KONZULTACI ZDARMA? NAPIŠTE MI!

Jmenuji se Eva Behenská a jsem průvodkyně tělem :-)

"Věřím v psychosomatiku, proto jsou všechny cviky vedeny přes vědomou aktivaci těla. Všechno má přesný smysl a logiku. Stejně tak přistupuji i ke koncepci programů, aby byla zachována logika a smysl. Budete vždy vědět CO cvičíte, PROČ to cvičíte a JAK to cvičíte. Cviky vychází z vývojové kineziologie, pohybové terapie a zaměřujeme se na odhalení PŘÍČINY potíží. Bolest vnímám jako inforamční signál těla a přesně tak s ní i pracujeme. Můj cíl je klientka/klient, který své tělo vnímá, chápe a umí mu pomoci, když je třeba."

Eva Behenská Skvěle v tělě

KDO JSEM A CO DĚLÁM?

Jsem milovnice ženského těla, stalo se mou vášní a posláním. Ráda se učím nové techniky a styly a ráda předávám své zkušenosti ostatním ženám. Vše, co dělám, tomu věřím.

Více informací