INDIVIDUÁLNÍ ONLINE KONZULTACE 

Eva Behenská

NECHTE SE PROVÉST VLASTNÍM TĚLEM ONLINE

Online konzultace je nádherný způsob jak z bezpečného prostoru se mnou sdílet vše, co Vás trápí. 

Na konzultaci se předem připravuji na základě dotazníku, který obdržíte a vstupní konzultace je ZDARMA. Pokud se rozhodnete pokračovat, každou další konzultaci nahrávám a následně s Vámi sdílím, aby Vám nic neuteklo. 

JAK PROBÍHÁ ONLINE KONZULTACE?

 • OBJEDNÁTE SE
  Po naší první vstupní konzultaci ZDARMA Vám pošlu dotazník, který pořebuji vyplnit, abych se mohla na konzultaci připravit.
 • DOMLUVÍME TERMÍN
  Termín a čas je ve Vašich rukách a mých možnostech, prosím, počítejte s tím, že nové termíny jsou dostupné nejdříve 14 dní po objednání. Máte-li akutní problém budu se snažit vyjít maximálně vstříc.
 • PRŮBĚH KONZULTACE
  Před naší shůzkou Vám pošlu odkaz na platformu ZOOM, na který stačí pouze kliknout a jste u mě :-) úvodem konzultace probereme vyplněný dotazník a mnou zpracovanou diagnostiku/psychosomatiku zpracovanou v prezentaci - netýká se vstupní konzultace. Konzultaci budu nahrávat a následně s Vámi sdílet, takže Vám nic neuteče - netýká se vstupní konzultace.
 • PO KONZULTACI
  Vyberu Vám cvičební video/videa, která jsou pro Vás nejvhodnější ze svých programů a zašlu odkaz pro shlédnutí. Zůstáváme v kontaktu a jsem Vám k dispozici na SOS podpoře :-)
VSTUPNÍ KONZULTACEPrvní vstupní konzultace je zdarma a není nahrávána. Jednoduše se oťukáme :-) ZDARMA
PŮL HODINOVÁ KONZULTACE: 930,-SOS konzultace při nedostatku času. Z mého úhlu pohledu nutné minimum.
HODINOVÁ KONZULTACE: 1490,-Ideální časový úsek pro "otevření" se. Hodinová konzultace nám poskytne dost času na vše
90ti MINUTOVÁ KONZULTACE: 1970,-Tato konzultace Vám dá skutečně zabrat, protože budeme mít prostor dostat se do jíných sfér. Doslova.
INDIVIDUÁLNÍ BALÍČKYDomluvíme se na počtu a délce konzultací a dle toho Vám připravím cenovou nabídku za zvýhodněnou cenu

Na online konzultaci se můžete objednat vyplněním tohoto formuláře

Jmenuji se Eva Behenská a jsem průvodkyně tělem :-)

"Věřím v psychosomatiku, proto jsou všechny cviky vedeny přes vědomou aktivaci těla. Všechno má přesný smysl a logiku. Stejně tak přistupuji i ke koncepci programů, aby byla zachována logika a smysl. Budete vždy vědět CO cvičíte, PROČ to cvičíte a JAK to cvičíte. Cviky vychází z vývojové kineziologie, pohybové terapie a zaměřujeme se na odhalení PŘÍČINY potíží. Bolest vnímám jako inforamční signál těla a přesně tak s ní i pracujeme. Můj cíl je klientka/klient, který své tělo vnímá, chápe a umí mu pomoci, když je třeba."

Eva Behenská Skvěle v tělě

KDO JSEM A CO DĚLÁM?

Jsem milovnice ženského těla, stalo se mou vášní a posláním. Ráda se učím nové techniky a styly a ráda předávám své zkušenosti ostatním ženám. Vše, co dělám, tomu věřím.

Více informací