JAK PROGRAM FUNGUJE?

Věnovat si čas po porodu je náročné, neřku-li nemožné, ale s naším online programem to zvládnete! Videa si můžete pustit kdy budete chtít a mít prostor, kdykoli je můžete přerušit, vrátit, pustit znovu, prostě dělat cokoli podle sebe. To je na programu báječné - nic Vás neomezuje!

PODPORA

Hlavním smyslem programu je podpořit ženy po porodu. Ukázat jim, že v tom nejsou samy, a že je tu někdo, kdo jim rozumí a dokáže pochopit, čím procházejí. Ale profesionálně a s významem - nejedná se o blábolení o tom, jak jsme všechny skvělé a úžasné, prostě je na tom třeba pracovat...

KONCEPCE

Program obsahuje důležitá témata, která rozebíráme podrobně a do detailu, bez zbytečných okrasných frází a parazitních slov. Snažím se jít přímo k věci a pro Vaše tělo udělat maximum, aby se cítilo skvěle.

VIDEA

Videa jsou řazena tak, jako byste byla první den po porodu. To však není podmínkou absolvování programu. I kdybyste rodila před rokem, je skvělé začít od začátku. Určitě Vás spousta věcí ohromí a pomůže Vám pochopit Vaše tělo takové, jaké je.

OBSAH

Rozpis obsahu videí naleznete v ceníku pod tlačítkem "více". Obsah je logicky seřazen a vždy respektuje dané časové období po porodu. Opět opakuji - nemusíte být bezprostředně po porodu :-).

E-BOOKY

Videa jsou našlapaná informacemi a někdy je toho prostě moc. Proto jsem k důležitým tématům sepsala i e-booky, které Vám budou chodit do mailu. Jsou jako studijní materiál, ke kterému se můžete vracet. Stejně tak i videa :-).

DÁREČKY

Díky unikátnosti programu se nám podařilo navázat spolupráci s několika firmami, které se zabývají tématem ženy po porodu a díky jejich velkorysosti mohu každé mamince, v rámci programu, poslat několik dárečků: plyšáčka a mast na zadeček pro miminko, mast intimní hygieny pro maminku, cvičební pomůcku pro chodidla, náramek nebo minerální kámen,...

OBSAH VIDEÍ

VÍCE INFORMACÍ  A OCHUTNÁVKOVÁ VIDEA K OBSAHU PROGRAMU PRO JEDNOTLIVÉ ÚSEKY NALEZNETE NÍŽE