Krásný den! Jsme Eva a Tom a jsme moc rádi, že jste na těchto stránkách, protože nás chcete trochu poznat. Nebojíme se toho, jak to bude znít: oba milujeme lidské tělo!  A Red Dwarf :-)

 

Baví nás práce s tělem a moc rádi předáme své zkušenosti dál a protože se ve své praxi oba zaměřujeme na individuální klientelu nebo profesionály, rozhodli jsme se přijít s něčím novým: CVIČEBNĚ-VZDĚLÁVÁCÍM SEMINÁŘEM PRO VEŘEJNOST. 
 
Unikátnost seminářů je právě v naší spolupráci: dva školitelé - ženský a mužský aspekt - jedno školení - omezený počet účastníků. Přijďte se pobavit a poznejte nás i své tělo!

Ing. Eva Behenská

Vystudovala jsem taneční konzervatoř a aktivně jsem na špičkách ztrávila celkem 16let. Moje tělo dostalo velmi zabrat a začalo vypovídat služby, což mi nevyhovovalo a tak jsem pátrala po způsobech, jak mu vrátit vše, o co jsem ho připravila.

Vyzkoušela jsem opravdu všechno :-) A nakonec jsem si oblíbila pilatesovu metodu (v její zdravotní formě), začala vést lekce v Elixír studiu, poté jsem začala školit budoucí lektory pilates v rámci Elixír akademie a vedu vlastní praxi individuální klientely. 

Přes pilates jsem se dostala k pohybové terapii, vývojové kineziologii a hlavně k psychosomatice, která je pro moje lekce i školení naprosto zásadní. 

Vydala jsem knihu pro maminky po porodu s názvem Jsem po porodu a spustila online program Skvěle je mi v těle, který zúročuje veškeré moje zkušenosti.

 

Mgr. Tomáš Jankech

Pohybová terapie je v dnešní době definovaná jako zdravotní forma cvičení z oborů fyzioterapie ke zlepšení pohybových vzorů (chůze, běh či specifická pohybová aktivita) s cílem prevence zranění, zlepšení zátěžové koordinace a zvýšení funkční výkonnosti.

Už od malička se pohybuji v prostředí vrcholového sportu, které mě přivedlo i na dráhu osobního a kondičního trenéra. Po dokončení UK Ftvs v oboru Aktivity podporující zdraví jsem se rozhodl pro dvouleté zahraniční studium v Austrálii k rozšíření vědomostí v globálnějším měřítku, kde jsem se věnoval všeobecnému zaměření na kondiční přípravu, fyzioterapii, pohybové tréninky dětí a práce se seniory.

Po návratu ze zahraničí se především věnuji zdravotní formě cvičení a funkčnímu zvýšení výkonnosti vrcholových sportovců. Ve svých hodinách a při školení vám můžu kromě stoprocentního nasazení, profesionality a dobré nálady nabídnout i jistotu, že opravdu uděláte něco pozitivního pro vaše zdraví!